Sākam ar vienkāršu rokdarbu pamatni, kuru var novietot uz jebkura galda virsmas. Savukārt rokdarbu pamatne ļauj novietot dažādus apstrādājamo detaļu atbalstus. Atbalsti var būt visdažādākie. Tādi, kas dod iespēju ar roku piespiest un pieturēt, vai arī sarežģītāki – ne tikai atbalsta, bet pilnībā notur nekustīgu apstrādājamo objektu. Tas var būt pieskrūvēts, pieķīlēts, vai citādi spēj fiksēt detaļu. Nav vēl nostabilizēta arī terminoloģija. Pamatnes esam izveidojuši daudzveidīgas. Laiks rādīs, ko un kā bērni izmantos. Labākus ekspertus būtu grūti atrast.
Tradicionālā figūrzāģēšana. Figūras atbalsts ieķīlets pamatnē.
Šķērszāģēšana. Dažādi zāģi zāģē un dažādi atbalsti notur nekustīgu zāģējamo materiālu.
Īpaša šķērszāģēšana. Izzāģējot V veida robiņus top tarkšķi.
Te univesālais atbalsts kalpo plātņu materiāla garenzāģēšani un šķērszāģēšanai.
Tas pats atbalsts kalpo dēlīša garenzāģēšanai.
Te īpaša šķērszāģēšana. Ir izveidots zāģa rāmis kuršs vienlaikus var saturēt vairākus zāģu asmeņus. Tā iegūstam iespēju veidot dažādas kastītes ar maināmām šķērssienām. Autors smaida.
Nu re! Kastītē 12 nodaļas. Kārtība dod iespēju iegūt katram cilvēkam pašu dārgāko - laiku! Un tā es varu pats sev palīdzēt. Varu arī veidot kastītes kā dāvanas ! Mēģināsim kāderiz parunāt par šo tēmu. Man ir ļoti interesanti gadijumi ar kastīšu taisīšanu un lietošanu. Bija gan jāraud, gan jāsmejas. Atā !
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru