Universāli palīgi bērnu rokdarbiem mājokļos.
3. Detaļu pieturētājs ar rotējošu kvadrātu. Rotējošā detaļa kalpo dažāda biezuma materiālu ērtai fiksēšanai. Pārejie izciļņi un iedobes noder kā atbalsti dažādu izmēru un fornu detaļu veidošanai.
4. Zāģēšanas un veidošanas palīgierīce papildināta ar ieliekamu un izņemamu KLUCI. Kluča visi trīs izmēri kalpo kā maināmi atbalsti ērtai, dažādu biezumu materiālu sazāģēšanai, veidošanai un apstrādei.
5.Palīgierīces skats no darbošanās vietas.
Zēns strādā, uzlabo lielo puišu iesāktos darbus.
Kas vēlas - tie izmanto palīgierīci. Skatām - Palielini.
P.S. Bērniem, jau ļoti agri var viegli ieaudzināt kārtību. Katrai lietai ir sava vieta, jēga, nozīme. Bērni labprāt sakārto savu vietu, tikai vajaga pacietīgbu, ar prieku acīs uzraudzīt. Viņi vēl nemāk runāt, bet sajūt vecāku labvēļīgo attieksmi.
Vilni, brīnišķīgi, ka Tu rūpējies par jauno paaudzi ar tādām lieliskām metodēm! Piekrītu visam rakstītajam, izņemot teikumu par QR kodiem- nu, nav tie labi. Tas ir ceļš uz mūsu bērnu, mazbērnu iznīcināšanu... Un tā nav sazvērestības teorija, to es saku ar pilnu pārliecību kā biologs un kā Latvijas patriote. Irēna Lauriņa
AtbildētDzēstPar QR šoreiz nediskutēsim. Bez roku darbu kustību vērošanas grūtāk ir saprast un atdarināt. Protams, vienmēr ir iesējas arī citādāk darīt.
AtbildētDzēstŠoreiz atgādinu kā rīkojāmies toreiz. Divos gados daudz kas ir mainijies. Drīz parādīsies jauni paņēmieni un iespējas.
Pacietība noder skolniekam un arī skolotājam. Arī vecākiem nav jāsteidzas. Izņēmums, manuprāt ir spēļu nomaiņa ar reālu darbu veikšanu.